zpět na úvod  úvod
o nás o nás
kontakty kontakty
odkazy odkazy
fotky fotogalerie
spolupráce spolupráce
akce a výcvik akce a výcvik
diskuze diskuzní forum
aktuální zprávy z oboru on line zprávy


Čas letí jako voda a tak i H.I.D. mohlo oslavit své první narozeniny.

klikni pro zvětšení


Pro oslavu jsme zvolili malebnou vísku v Jižních Čechách, která splňovala naše požadavky na skromnou oslavu toho, co se nám od našeho vzniku podařilo. A nebylo toho málo. Všem členům se dostalo od Předsedy organizace poděkování za činnosti které vykonávají ve svém volném čase a jako malé poděkování získali všichni speciální certifikát.
H.I.D. však neoceňovalo pouze své členy, ale dostalo se také ocenění přímo organizaci.
Za naši činnost při povodních v roce 2002 ve Středních Čechách jsme obdrželi na akci POCTA ZÁCHRANÁŘŮM - ROK PO TÉ medaili za záchranné a humanitární činnosti, které jsme prováděli v okolí Dobřichovic a Řevnic v povodí řeky Berounky.
Předsednictvo H.I.D. se také rozhodlo udělit nejvyšší možné ocenění v H.I.D. - Zlatý odznak H.I.D. našemu členovi Danu Valíčkovi , který během povodní v roce 2002 odvážným skokem na laně z mostu zachránil život osobě, která byla unášena dravým proudem rozvodněné Vltavy. Zlatý odznak H.I.D. je vydáván právě a výhradně v případech, kdy nějaký člen či spolupracovník H.I.D. svým činem přispěje k záchraně lidského života.
Kromě osobních ohodnocení jsme shrnuli celoroční činnost, vyhodnotili akce na kterých jsme byli nebo které jsme sami připravili a nastínili další nové činnosti a akce, které chceme uspořádat nebo se podílet svojí účastí.
 © Help in Danger 2005